Blerick T: 077-3520017 blerick@mensendiecktherapie.com

Echt T: 06-47482545 echt@mensendiecktherapie.com

Reuver T: 06-10707636 reuver@mensendiecktherapie.com

Swalmen T: 06-10707636 swalmen@mensendiecktherapie.com

Tegelen T: 077-3736934 tegelen@mensendiecktherapie.com

Venlo T: 077-3520017 venlo@mensendiecktherapie.com

Indien u niemand aan de lijn krijgt, kunt u altijd gebruik maken van het antwoordapparaat of de voicemail.
Spreek duidelijk uw naam en telefoonnummer in, dan bellen wij u zo snel mogelijk terug.