Welkom

Welkom op de website van Mensendieck-praktijken in Midden- en Noord-Limburg. Momenteel wordt er aan onze website gewerkt. Excuses voor het eventuele ongemak.

Contactgegevens van onze locaties:

Venlo T: 077 352 00 17       venlo@mensendiecktherapie.com

Blerick T: 077 352 00 17       blerick@mensendiecktherapie.com

Reuver T: 06 10 70 76 36      reuver@mensendiecktherapie.com

Tegelen T: 077 373 69 34       tegelen@mensendiecktherapie.com

Swalmen T: 06 10 70 76 36      swalmen@mensendiecktherapie.com

Echt T: 06 47 48 25 45      echt@mensendiecktherapie.com

 

Indien u niemand aan de lijn krijgt, kunt u altijd gebruik maken van het antwoordapparaat of de voicemail. Spreek duidelijk uw naam en telefoonnummer in, dan bellen wij u zo snel mogelijk terug.